Aktualności!

blat kuchenny z mikrocementu

Oto jeden z ciekawszych projektów które w ostatnim czasie ukończyliśmy . Mianowicie blat kuchenny z mikrocementu. Nie było by w nim nic nie zwykłego, gdyby nie dom w którym prowadzone były prace. Pan Robert – właściciel dokumentuje każdy etap prac przy budowie swojego domu na blogu. Link do blogu podajemy w komentarzu, a poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizacji. Dziękujemy i polecamy się na przyszłość

 

Komentowanie nie jest możliwe

Stopień przed wejściem do domu jednorodzinnego

Stopień przed wejściem do domu jednorodzinnego, który został wykończony mikrobetonem. Element znajdować się będzie pod gołym niebem. Materiał jest odporny na zmiany pogody co pozwala stosować go na balkonach i tarasach.

Komentowanie nie jest możliwe

Recepcja w bieli

Mikrocement to nie tylko szarości , produkt dostępny jest w 34 specjalnych kolorach . Przykładem jest projekt recepcji wykonanej z białego mikrocementu.

Komentowanie nie jest możliwe

Ciekawe schody

Przedstawiamy kolejny nieodłączny element konstrukcji domu, który bez problemu można wykończyć mikrobetonem bądź mikrocementem. Poniżej przykład naszej realizacji gdzie mikrocementem pokryliśmy spoczniki oraz stopnie schodów z czterech stron. Stopień wygląda całkowicie jednolicie od dołu jak i od góry.

Komentowanie nie jest możliwe

Blat, wyspa oraz ściana wykonana z mikrocementu

Kolejna nasza realizacja a zarazem propozycja prosto z warszawskiej Woli. Blat, wyspa oraz ściana wykonana z mikrocementu. Wszystkie powierzchnie są w pełni użytkowe z uwagi na świetną ochronę oraz trwałość jaką daje wykończenie ich mikrocementem. Czy nie jest to świetna alternatywa na zwykłego kuchennego blatu ?

 

Komentowanie nie jest możliwe

Podłoga z Mikrocementu

Mikrocemet, tak jak już wiecie, to nie tylko blaty i ściany .Przedstawiamy 34m2 powierzchni wykonanych z mikrocementu na której beton łączy się z drewnem . Dzięki specjalnej technologii mogliśmy bez przeszkód wykonać podłogi w każdym rodzaju pomieszczeń. Począwszy od kuchni, która może mieć kontakt z gorącym tłuszczem, winem czy kawą, poprzez przedpokój i hol, czyli pomieszczenia narażone na podwyższoną eksploatacje, kończąc na łazience, w której kabina prysznicowa jest w stałym kontakcie z zwiększoną wilgotnością oraz ciągłą obecnością wody. Zapraszamy do oglądania oraz komentowania !

Komentowanie nie jest możliwe

Aneksu kuchenny w kolorze Steel Grey

Nie masz pomysłu na blat kuchenny ? Przedstawiamy naszą kolejną realizację aneksu kuchennego w którym mikrocement rewelacyjnie zastępuje zwykły drewniany blat czy ceramikę na ścianie. Warto zwrócić uwagę na zlew który w całości wykonany jest z mikrocementu. Świetnie wygląda a w dodatku funkcjonalnością w żaden sposób nie odbiega od zwykłego stalowego zlewu. Powłoka ochronna zabezpiecza powierzchnie przed przenikaniem wilgoci oraz zatrzymywaniem się brudu. Blat kuchenny oraz niecka zlewu wykonana jest z płyty MDF co zapewnia trwałość oraz stabilną konstrukcje.

Komentowanie nie jest możliwe

Szkolenie w siedzibie Edfan

Cały czas udoskonalamy nasze umiejętności ! Odbyliśmy kolejne szkolenie w siedzibie Grupo Edfan w Barcelonie wraz z innymi dystrybutorami z całego świata. Zaprezentowana została kolejna generacja BETROX. Jest to produkt którego ograniczeniem jest jedynie forma na którą ma zostać nałożony ,ponieważ to na jej podstawie powstaje finalny element np: Umywalka, brodzik, blat. Na szkoleniu wykonana została właśnie umywalka. Kolejno zaprezentowane są etapy powstawania owego elementu. Z Betrox możemy wykonać każdy indywidualne zamówienie. Produkt jest w wodoodporny z możliwością zastosowania w miejscach narażonych na zwiększony kontakt z wodą . Życzymy miłego oglądania zdjęć

Komentowanie nie jest możliwe

Jedna z naszych realizacji – Podłogi z mikrobetonu w łazienkach

Wykonaliśmy podłogi w dwóch łazienkach o powierzchni 4 m2 oraz 5  m2 . W obydwu łazienkach został użyty mikrobeton ze względu na swoją wytrzymałość oraz odporność na wilgoć . Na wylewkę betonową zostały położone dwie warstwy mikrobetonu a następnie zaimpregnowane. Podłoga jest odporna na wszelkie zabrudzenia związane w użytkowanie łazienki oraz wodę .

Komentowanie nie jest możliwe

Remont bez gruzu i kurzu ?

Remont bez gruzu i kurzu ? Oczywiście, pozwolą na no Mikrocement i Mikrobeton. Te produkty nakłada sie bezpośrednio na starą powierzchnię bez potrzeby skuwania glazury czy terakoty.

1185964_173238529527692_551041983_n

Komentowanie nie jest możliwe