Firma

CONCRETE_DESIGN-Wnętrz_z_duszą

Firma Concrete Design

jest wyłącznym  partnerem i dystrybutorem produktów grupy EDFAN w Polsce. Grupa EDFAN od lat działająca na rynku betonu architektonicznego, jest firmą stawiającą sobie za cel innowacyjność oferowanych przez siebie produktów i systemów. Tworząc nowe produkty i technologie koncentrują się na tym, aby można było uzyskać efekt minimalnej grubości i zachować ciągłość struktury na różnych powierzchniach i aby można je było zastosować na powierzchnie już istniejące bez konieczności ich usuwania.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę właśnie z Grupą EDFAN? Firma Concrete Design powstała z mojego zamiłowania do Designu.

Od dłuższego czasu szukałam na rynku takich rozwiązań, które będą nowoczesne, innowacyjne, eleganckie i trwałe. Zastanawiałam się nad tym, czy i na ile uda się połączyć prostotę i elegancję wykorzystując do tego celu wyłącznie materiały budowlane. Czy wnętrze rzeczywiście nabiera charakteru wyłącznie poprzez dodatki, czy uda się ten sam cel osiągnąć zanim przestrzeń zostanie w pełni zagospodarowana przez jej użytkowników/mieszkańców.  Reasumując, szukałam takich produktów, które dadzą wnętrzom  duszę i pomogą realizować najbardziej wyszukane wizje artystyczne architektów i projektantów wnętrz.

W ten właśnie sposób trafiłam na mikrocement firmy EDFAN.  Od tego wszystko się zaczęło… Surowość betonu,  ogromna gama kolorystyczna  i szeroki zakres zastosowania mikrocementu  przekonał mnie do wprowadzenia tego ekskluzywnego produktu na rynek Polski. Miliony m3 mikrocementu sprzedanych przez firmę EDFAN, lata doświadczeń i udoskonalania receptury produktu, gwarantują bardzo wysoką jakość i trwałość tego produktu.  Wszystkie Produkty firmy  EDFAN posiadają europejski certyfikat CE, a ich stosowanie oznacza, że użytkownik świadomie decyduje się na produkt, który nie narusza środowiska naturalnego.

Firma Concrete Design prowadzi usługi wykończeniowe przy użyciu mikrocementu, mikrobetonu i pozostałych sprzedawanych produktów.