Współpraca

CONCRETE_DESIGN-WSPÓŁPRACA-Piękno_Prostota_Funkcjonalność

Dla projektantów

Jeśli jesteś architektem lub projektantem i szukasz nowych rozwiązań na organizację przestrzeni lub chcesz pozbyć się ograniczeń, które niesie za sobą korzystanie z gotowych wzorów i dobrze znanych produktów – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy Państwu wykorzystywanie do aranżacji wnętrz i przestrzeni między innymi takich produktów jak:

Mikrocement – materiał bardzo uniwersalny o grubości 1-2 mm(można go wykorzystać na powierzchnię ściany, podłogi lub blatu łazienkowego czy kuchennego), oddaje strukturę surowego betonu, znakomicie podkreśla ciepłą strukturę drewna i chłód stali, poddaje się obróbce przez co łatwo nadać powierzchni pożądany kształt, doda charakteru każdemu wnętrzu. Ma doskonałą przyczepność. Można go stosować wewnątrz i na zewnątrz. Łatwy w pielęgnacji.
Mikrobeton – pozwala zachować ciągłość styku różnych powierzchni, bardzo odporny na ścieranie, grubości 2-3 mm, praktyczny i wytrzymały. Rekomendowany na powierzchnie użytkowe i mieszkalne, wszędzie tam, gdzie walory antypoślizgowe są równie ważne co estetyka – tarasy, baseny.

Resifan – bardzo gładki, o industrialnym wyglądzie i właściwościach antypoślizgowych. Elastyczność żywicy, łatwość wykończenia.

Piedrex – efekt kamiennej podłogi, możliwość zastosowania również we wnętrzach mieszkalnych (odwiedź naszą galerię zdjęć i zobacz, że jest to możliwe), pozwala na dużą elastyczność w projektowaniu (świetnie i efektownie łączy się z paskami aluminium lub stalą nierdzewną, zróżnicowanie kolorów pozwala na łączenie kamieni w różnorodnej kolorystyce) Wysublimowana elegancja, prostota, nowoczesność, wytrzymałość i brak ograniczeń – to atuty, na które wskazują wszyscy, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych produktów.

Dla wykonawców

Jeśli kierujesz firmą zajmującą się wykańczaniem powierzchni komercyjnych (takich jak: sklepy, hotele, laboratoria, lokale gastronomiczne, warsztaty, zakłady produkcyjne, magazyny) oraz wnętrz mieszkalnych, jeśli szukasz ciekawych rozwiązań dla najbardziej wymagających Klientów lub szukasz materiałów, które są trwałe, mają uniwersalne zastosowanie, są wydajne i łatwe w zastosowaniu – zapoznaj się z ofertą naszych produktów.

• Mikrocement – nie wymaga specjalistycznych narzędzi, łatwy w nakładaniu, łatwy w obróbce, odpowiednio położony zwiąże się z takimi powierzchniami jak: beton, marmur, mozaika, gres, stal, gips a nawet drewno. Może być stosowany do podłóg z ogrzewaniem podłogowym.

• Mikrobeton – można nanosić na dotychczasowe pokrycia, doskonała przyczepność i łatwy w obróbce . Może być stosowany do podłóg z ogrzewaniem podłogowym.

• Resifan  – łatwy w użyciu (nie wymaga usuwania poprzedniego podłoża), jednowarstwowy, samopoziomujący, szybkoschnący, odporny na ścieranie, mający znakomitą przyczepność i odporny na działanie agresywnych chemikaliów (niektóre kwasy, zasady i rozpuszczalniki) – skorzystaj z naszej porady, powiemy Ci jak uzyskać taki efekt.

• Piedrex – efekt kamiennej podłogi, łatwy w nakładaniu, szybkoschnący, nie wymaga gładkiego podłoża. Do wykorzystania na tarasach, na ścieżkach o dużym natężeniu ruchu, na stopnicach schodów, etc) Naszym partnerom oferujemy profesjonalne szkolenie produktowe, bieżące wsparcie merytoryczne i atrakcyjne warunki współpracy.

Naszym partnerom oferujemy profesjonalne szkolenie produktowe, bieżące wsparcie merytoryczne i atrakcyjne warunki współpracy.

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt mailowy na adres: wspolpraca@concretedesign.pl lub telefoniczny, nr GSM: 733 572 445